Kontakt

Kom til en uforpliktende prat

Arkitekthuset Kragerø AS holder til i lyse og attraktive kontorlokaler midt i Kragerø sentrum. Kontoret består av 6 medarbeidere med ulik kompetanse og prosjektbakgrunn.

Adresse

Arkitekthuset Kragerø AS

P.A. Heuchsgate 25

3770 Kragerø

Kommunikasjon

Sentralbord: +47 35 98 33 00

E-post: post@arkitekthuset.no

Org.nr.: 980 671 860

David Løffler

David Løffler
Daglig leder og medeier
Sivilarkitekt MNAL

+47 920 99 747
david@arkitekthuset.no

Morten Lunøe

Morten Lunøe
Medeier
Sivilarkitekt MNAL

+47 926 65 050
morten@arkitekthuset.no

Mette Moen

Mette Moen
Medeier
Arkitekt / ingeniør

+47 920 25 274
mette@arkitekthuset.no

Freid Are Eggum

Freid Are Eggum
Medeier
Bygningsingeniør

+47 909 19 801
freid@arkitekthuset.no

Grethe Haustvedt

Grethe Haustveit
Sivilarkitekt MNAL

+47 469 72 202
grethe@arkitekthuset.no

Zaur Tsugajev

Zaur Tsugajev
Bygningsingeniør

+47 922 92 674
zaur@arkitekthuset.no